Přejít k hlavnímu obsahu

Zaměstnávání, ubytování, práva a povinnosti nejen pro zahraniční agenturní dělníky.

Na tomto webu se dozvíte, jaké agentury v oblasti působí, kde a jak je zajištěno ubytování, jaká je majetková struktura jednotlivých agentur a ubytoven, jaké povinnosti agentury a ubytovny mají vůči státu, kraji, městu, ostatním občanům i svým klientům, kde a jak tyto povinnosti vymáhat a v neposlední řadě i profily jednotlivých agentur a ubytoven, kam navíc můžete přidávat i své poznatky a zkušenosti. A to vše česky, anglicky, německy, rusky, slovensky, ukrajinsky, chorvatsky, maďarsky, polsky, rumunsky, bulharsky, ssrbsky, mongolsky a vietnamsky. Zatím díky Google translate, ale v brzké době překlady zkontrolují a opraví rodilí mluvčí.

Zatím jsme čtyři kamarádi, v brzké době nezisková organizace (a nemůže za to Kalousek), kteří chtějí vnést trochu víc světla do podnikání s zahraničními agenturními dělníky a také pomoci těm zahraničním agenturním dělníkům, kteří si to zaslouží. A pomoci zbavit náš stát těch „podnikatelů“ a „dělníků“, kteří si naši úctu a pomoc nezaslouží.
A v neposlední řadě chceme naučit naše spoluobčany bránit se nehezkým věcem spojeným se zaměstnáváním a ubytováváním zahraničních agenturních pracovníků.
Také tento web má usnadnit firmám výběr správné agentury, která dodá spolehlivé dělníky a agenturám výběr ubytoven pro jejich zaměstnance, které jsou ověřené a fungují spolehlivě i bez častých návštěv Policie ČR.

A v neposlední řadě má i poskytovat rady, jak se domoci svých práv, pokud vás o ně někdo připravuje. A je jedno, jestli to jsou opilí bulhaři, vracející se na ubytovnu a pravidelně rušící váš klidný spánek, pracovní agentura, která vás po onemocnění propustí na hodinu, vaše neznalost českého jazyka a tím způsobená neschopnost sehnat si tlumočníka na úřední jednání či neustále plné popelnice, protože u souseda, se kterýmmáte popelnici společnou bydlí 12 dělníků, ale na odpad soused přispívá stejně jako vy,